Czech Pro-Am Teaching Tour: Termíny roku 2020

1143

CPATT – kalendář turnajů  2020

Devátý ročník Czech Pro-Am Teaching Tour zná termíny pro sezonu 2020. Stále oblíbenější série učících profesionálů a výkonnostních amatérů se podívá na šest hřišť v sedmi termínech, obvykle pondělních.

První výjimkou je dvoudenní mistrovství, tradičně v Berouně a jako vždy dvoudenní, v pondělí a úterý. Poprvé se však hraje až v červnu.

Druhou výjimku představuje rovněž úspěšné Kids Pro-Am, které se opět ve spolupráci s PGA Czech koná v sobotu, na hřišti GC Praha.

Sezona začíná tradičně koncem dubna ve Mstěticích. Novinkou je následující květnový termín pro Albatross a nový je rovněž červencový turnaj na hřišti Panorama Kácov. Sezona se uzavírá podle osvědčeného scénáře, v září opět v Berouně a v říjnu finálovým turnajem na Černém Mostě.

Přihlašovat se na turnaje bude možné zkraje nové sezony 2020 na stránkách www.czechproam.cz

Czech Pro-Am Teaching Tour 2019 bude pokračovat v dlouhodobé charitativní podpoře ve prospěch Viktorie Mužíkové, dětské onkologické pacientce.

Promotéři tour Jan Juhaniak, Jiří Moučka, Radka Važanská a Čeněk Lorenc přejí všem krásné Vánoce a vše nejlepší do nového, jubilejního letopočtu. Ať vám to pálí!

Kalendář Czech Pro-am Teaching Tour 2020: 

Mstětice 27. dubna
Albatross 25. května
Beroun 22. a 23. června (mistrovství)
Kácov 20. července
Praha Motol 15. srpna (PGA Kids Pro-Am)
Beroun 7. září
Černý Most 5. října

Czech Pro-am Teaching Tour