Hrajeme a pomáháme, aneb Jak si Bohůnek koupil Koželuhovou

1257

Projekt Hrajeme a pomáháme je v plném proudu. Přes dvacet golfových celebrit už je „vyprodaných“, včetně té největší, Kláry Spilkové.
Na prodej byly i hry s Evou Koželuhovou, profesionální golfistkou, lyžařkou, plavkyní, zpěvačkou a trojnásobnou mistryní světa Ski&Golf. Jednu hru se svým kupcem již odehrála a jako mnoho dalších dala fotku na sociální sítě.
Mluvíme o prodeji s nekomerčním záměrem, výtěžek jde na charitu. Projekt Hrajeme a pomáháme dodnes přinesl Charitě České republiky částku 463.523 korun, ze kterých přispěla Spilková částkou 59.716 Kč, Jakub Kohák 28.660 Kč a Kateřina Krásová 22.800 Kč. Aktuálně je do projektu zapojeno 48 osobností, hrající golf a stále přibývají.
Namátkou: Klára Spilková, Ondřej Bank, Karel Poborský, Martin Roman, Vladimír Šmicer, Stanislav Matuš, Jan Cafourek, Filip Mrůzek,Pavel Nič, Zdeněk Kodejš nebo Ondřej Hejma. Charitativní akce se účastní také čtyři královny golfové krásy, držitelky korunek soutěže MissGolf Kateřina Marounková, Kateřina Klausová, Edita Urbanová a Kateřina Krásová.

Pomozte Charitě České republiky. Možnosti hry najdete na www.hrajemeapomahame.cz
 

Některé odehrané příspěvky: