Kandidáti na prezidenta ČGF se představují

1201

Tradiční setkání majitelů a manažerů golfových hřišť, které každoročně pořádá společnost Teetime, se letos nekonala v žádném z golfových resortů. Vzhledem k hygienickým opatřením se poprvé uskutečnila online vysíláním.
Na konferenci byli na druhou část programu pozvání kandidáti na prezidenta ČGF, který se bude volit v březnu. Pozvání přijali Petr Dědek, Vratislav Janda a Juraj Werner. Pavel Vidura se nemohl dostavit. Ze záznamu konference jsme si dovolili sestřihnout představení kandidátů a jejich projevy. Najdete je na následujícím videu.

 

Dvouhodinový záznam celého setkání najdete zde

Tisková zpráva pořadatele:
Dne 3. 12. 2020 proběhla první online konference manažerů a majitelů golfových hřišť, která sice nemohla nahradit atmosféru tradičního dvoudenního a osobního setkání zástupců hřišť s představiteli společnosti TeeTime SE, zcela naplnila svůj obsahový a informativní účel. Z pražského Vyšehradu, do jehož blízkosti se mimochodem přesouvá sídlo samotné společnosti, odvysílala čtveřice zástupců TeeTime své příspěvky. O vývoji společnosti a jejích dlouhodobých plánech hovořil Jan Loužecký junior, očekávané statistiky českého golfu, prognózy a vize přednesl Jan Loužecký, senzační překvapení – rozjezd zcela nového systému OPS 2.0 od jara 2021- představil Jan Šinkmajer a nové pojetí obchodních příležitostí nabídl Radek Srb. Společně tak představili ucelený strategický plán společnosti, který nejen reaguje na aktuální situaci, ale dokonce udává směr novým trendům na golfových trzích.

Ve druhém bloku vystoupili obchodní partneři a představili produkty z oblasti interaktivního marketingu (EcoMail), využití umělých inteligencí (Golfový chatbot), rozvoje podpůrné platformy pro rozvoj a propagaci golfu (Bav se golfem – ČGF) a moderního pojetí produktových řízení (Easy Project). Završili tak první informační část konference.

Celou druhou polovinu konference organizátoři věnovali panelové diskusi kandidátů na post prezidenta České golfové federace. Pozvání přijali, Petr Dědek, Vratislav Janda a Juraj Wener. Z debaty se omluvil z pracovních důvodů Pavel Vidura. V jeho nepřítomnosti jej však mile představila Kateřina Nekolná, golfistka a komentátorka ČT a následně a kandidáty „prezidentskou debatou“ provedla.

Celou konferenci pak moderátor spolu s vyzvanými hosty uzavřel diskusí, ve které byly zodpovězeny zaslané dotazy. Účastníkům i sledujícím za společnost TeeTime SE poděkoval Jan Loužecký junior a s příslibem osobních návštěv i online setkáními se se všemi rozloučil. Golfová sezóna 2020 končí…..ať žije golfová sezóna 2021.