Prezentace nových driverů a fairway dřev TSI

770

Tento týden se v golfovém klubu Mladá Boleslav konala roadshow nových driverů a fairway dřev TSI od společnosti Titleist, při níž testovalo mnoho reprezentačních hráčů všechny dostupné možnosti hlav a shaftů. Tohoto mimořádného eventu využilo mnoho reprezentačních hráčů. Cílem akce bylo ukázat nejlepším hráčům v ČR nové patentované technologie, které jim rychlý švih a prodlouží rány a hlavně přinesou maximální možný pocit a zvuk.

Tohoto mimořádného eventu využilo z reprezentačního výběru mnoho talentovaných hráčů – Dan Hlaváček, Vašek Tichý, Timotej Formánek, David Mlýnek a další hráči. Naši reprezentanti využili stejnou příležitost jako nejlepší hráči na PGA Tour. Před necelými třemi týdny byli představeny nové modely TSI právě na 120 US Open Championship.

Při hledání nejlepšího nastavení a pocitu dokonce padl i rekord, o nějž se postaral hráč PGA Tomáš Matoušek. Prodloužil se o 37 metrů v průměrné délce svých ran, čemuž mnoho lidí nemohlo uvěřit. Dle Matouškových slov „dobrý fitting o který se postarali fitteři Titleist Ondřej Žatečka, Lukáš Horák a Petr Tippelt

Z profesionálních hráčů si vyzkoušeli nové hole Michal Pospíšil, Jakub Bareš, Roman Šebrle, Jan Bayer a z trenérů David Carter, Marek Nový a Vojta Dostál. Ženské hráčky reprezentovala například profesionální hráčka Lucka Hinnerová, bývalá Miss Golf Edita Urbanová, amatérky Natalie Saint Germain, Agáta Váhalová a Anička Andrýsová.

foto Annie Krčmářová