Představujeme finalistky MissGolf – 9. Nikola Truhlářová

964

Soutěž MissGolf má už 19 let dva pevné termíny. Turnaj první sobotu v září a finále poslední neděli v listopadu. Letos se podařilo zachovat termín turnaje, druhá vlna nákazy coronavirem odsunula konání finále na konec ledna 2021. Každý týden představíme jednu z dvanácti finalistek, které uvidíte v Hybernii v neděli 31.1.2021. Jedné z nich nasadí úřadující Miss Golf 2018 Adéla Křelinová korunku nejkrásnější golfistky roku 2020.

Dívka s číslem 9 – Nikola Truhlářová
Jmenuji se Nikola Truhlářová. Jsem 170 cm vysoká, modrooká plavovláska.
Jsem členkou na Malevilu a mám hendikep 11,5. Bydlím v Praze a jsem studentka. Ve škole mě zajímají především cizí jazyky a zeměpis. Studuji angličtinu a španělštinu, několikrát jsem byla v zahraničí na jazykových pobytech, kde jsem se učila anglicky a hrála golf.

Mezi mé záliby patří cestování, sport a kultura, miluji muzikály a koncerty. V létě doprovázím svého bratra na tenisových turnajích po celé Evropě. Od malička se věnuji sportům, hrála jsem tenis a vrcholově se věnuji fitness aerobiku, kde jsem obhájila několik titulů, vyhrála jsem Mistroství světa, Evropy a České Republiky.

Ke golfu mě přivedli rodiče, kteří mě moc podporují. Můj první trenér golfu byl můj tatínek. Jsem členkou Královského golf klubu Malevil, kde každoročně trávím léto. Po dvou letech hraní turnajů jsem dosáhla HCP 11.5 a reprezentovala jsem Malevil v druhé lize soutěže družstev.

Mým snem je dostat se na universitu do Ameriky a to je jeden z hlavních důvodů proč hraji a miluji golf.

Do miss golf jsem se přihlásila, abych získala nové zkušenosti jak v golfu, tak v modelingu.

Galerie na MissGolf