Přichází 18. ročník soutěže o nejkrásnější golfistku České republiky – MissGolf 2020

956

První den v dubnu byla spuštěna soutěž o nejkrásnější golfistku České republiky. Soutěží ženy ve věku od 15 do 30 let, bez ohledu na národnost nebo klubovou příslušnost. Účastnit se mohou golfistky všech výkonnostních kategorií. Soutěží již prošly profesionální golfistky, amatérské mistryně republiky, pokročilé a závodní hráčky i úplné začátečnice. Pro ty poslední jsou každoročně pořádány lekce s nejlepšími trenéry této země. Účastnice MissGolf v minulosti školili Jan Juhaniak, Jiří Moučka nebo Pavel Nič. Poslední dva roky je oficiální trenérkou MissGolf Eva Koželuhová.

Soutěž je složena ze čtyř částí. Z prvních dvou se do finále probojují první finalistky. Přihlašování dívek začalo v dubnu a je možné se přihlašovat až do až do listopadu. Hlasování na internetu probíhá o května do listopadu a do finále postoupí první tři dívky. První sobotu v září proběhne na Černém mostě golfový turnaj, ze které postoupí další tři finalistky. Po skončení hlasování na internetu zvolí porota dalších šest dívek a doplní konečný počet finalistek na dvanáct.
Poslední, závěrečnou částí je volba MissGolf v pražském divadle Hybernie. Uskuteční se tradičně poslední neděli v listopadu. K dispozici je pět nádherných korunek z dílny Šenýr. Porota zvolí MissGolf a dvě ViceMiss, veřejnost zvolí Miss Sympatie a prezident soutěže vybere Miss Fotogenie. Hlavní cenou pro MissGolf je 50.000 Kč a mnoho dalších cen od sponzorů a partnerů.

Finále v Hybernii je pořádáno formou koncipovaného představení za účasti finalistek, zpěváků a dalších vystupujících. Kapacita divadla je 720 míst, vždy plně obsazených. Vstup je na pozvání a bezplatný.

www.missgolf.cz

 

Přehled dosavadních vítězek MissGolf *

*  jsou použita jména za svobodna

 

Odkazy:   www.missgolf.cz    Facebook   Instagram