Rekordní charita Spilkové

889

V rámci akce Hrajeme a pomáháme byla Klára Spilková první „vyprodanou“ celebritou. Hru s naší nejlepší hráčkou, členkou LPGA, rozebrali její  příznivci během několika hodin. Organizátor charitativní akce, společnost Teetime proto vytvořila formou čtyřiadvacetihodinové dražby speciální nabídku dalších dvou her se Spilkovou. Opět se ukázala popularita této hráčky, když pár hodin před skončením nabídky první hry vyskočila částka pro charitu na rekordních více jak 40.000 korun.
V první nabídce za 5.000 korun, která byla bleskově vyprodána, nasbírala Spilková přes 21.000 Kč.

„Jsem moc ráda, že mohu být součástí charitativního projektu Hrajeme a pomáháme. V první fázi se nám společně podařilo získat neuvěřitelných 21 tisíc korun!,“ okomentovala první dějství Spilková.
„Mnozí z vás mi píšete a ptáte se, jestli stále je nebo bude možnost zahrát si se mnou. Mám pro vás dobrou zprávu! Rozhodla jsem se přidat ještě dvě hry a o tom s kým, rozhodnete sami a to výší příspěvku, kterou budete moci po dobu 24 hodin navyšovat v tento pátek a pondělí vždy od 12 hodin. Ještě lepší zpráva je, že celý výtěžek je určen Fondu pomoci zdravotní péči – Charita Česká republika! Až se to stane, tak vám dám vědět v příspěvku na instagramu a i na facebooku – Klára Spilková (fun page).“

Klára Spilková je v charitě aktivní. Mnoho let odporuje Lymfom Help, je zapsaná do registru dárců kostní dřeně, s B.Braun podporuje dětský domov Racek, v Olomouci hraje charitativní turnaj Spolu a účastní se dalších dobročinných akcí, např. Přilož ruku k dílu pro děti postižené nemocí SMA.

Akce Hrajeme a pomáháme vybrala do této chvíle na charitu už téměř 340 tisíc  korun.

Stránka Hrajeme a pomáháme