Spilková a Korn – společná hra pro Charitu

855

Klára Spilková oznámila prodej další svojí hry ve prospěch Charity České republiky. Tentokrát jí absolvuje ve dvojici se zpěvákem Jiřím Kornem. Dražba začne v pátek 8.5. v 11:00 na serveru Hrajeme a pomáháme. Startovací částka je 10.000 Kč. V sobotu v poledne už částka vylétla na trojnásobek.
Výtěžek bude věnován Fondu pomoci zdravotní péči na nákup mobilních kyslíkových koncentrátorů pro pacienty se středně těžkým průběhem nemoci COVID-19. Spilková doposud přinesla v této akci Charitě 40.716 korun, nejvíce ze všech aktérů. Akce má k dnešku nasbíráno 482.873 korun.

„Dnes od jedenácté hodiny dražíme další hru! ⛳️❤️,“ oznamuje Spilková na svém Instagramu.
„Tentokrát ale trošku jinak… Můžete jít ve stejném flightu se mnou a Jiřím Kornem na @oaksprague! Budou se tedy dražit dvě místa abychom mohli hrát ve čtyřech. Už se nemohu dočkat protože to bude mega zážitek pro všechny z nás a jako předtím výtěžek z prodeje je určen Fondu pomoci zdravotní péči – Charita Česká republika. Stejně jako u předchozí dražby najdete všechno potřebné info na ➡️ wwww.hrajemeapomahame.cz. Dražit se bude až do nedělní půlnoci. Tak pojďte do toho!“ vyzývá naše nejlepší hráčka.

Instagram Spilkové    Stránky Hrajeme a pomáháme