Spilková mění trenéra – Greg Lavoie

844

Klára Spilková začala spolupracovat s novým trenérem.

Je jím Američan Greg Lavoie (35), stále ještě hrající profesionál, který žije v Praze. Absolvent University of Oregon okusil americkou Web.com Tour, stejně jako evropskou  Challenge Tour. Loni zvítězil v Tipsport poháru klubů, skončil třetí na Grandfinále Czech PGA Tour, je vicemistrem PGAC na jamky a zvítězil v Tipsport poháru klubů.

„Rozhodla jsem se posunout zase dál. Chci především poděkovat dosavadnímu trenérovi Lukáši Martincovi za skvělé čtyři roky, během nichž jsem vyhrála turnaj na Ladies European Tour a dostala se na americkou LPGA,“ uvedla členka globálního týmu KPMG a Czech Golf Teamu.

„Greg mě zaujal svými znalostmi a také, řekněme, americkým přístupem. O golfu toho hodně ví, a přitom věci udržuje v jednoduché rovině. Spolupráce začala nadějně a doufám, že to bude fungovat,“ dodala hráčka LPGA. To, kdy se bude moci vrátit k turnajům, zatím stále neví.

„LPGA má v plánu restart na konci července. Měl by být jeden turnaj v Americe a pak bychom se zase měly vrátit do Evropy. Stejně jako ostatní hráčky čekám na další zprávy od LPGA, která nás pravidelně informuje, jak se situace vyvíjí,“ řekla Klára Spilková, která od března trénuje na českých hřištích, především na PGA National v OAKS Prague, a také absolvuje pravidelnou kondiční přípravu.