Večer českého golfu 2019 úplně jinak

1142

(ČGF) Komorní Večery českého golfu v pražském Erpetu pro několik desítek pozvaných jsou minulostí. Erpet je uzavřen a 24. Večer českého golfu se musí uskutečnit jinde. Spolu se změnou dějiště se změní formát i datum konání.

„Rozhodli jsme se posunout Večer českého golfu zase o úroveň dál. Chceme, aby se jednalo o jeden večer skutečně pro všechny golfisty. Prohlubujeme navíc z našeho pohledu fungující spolupráci s Relmostem a společně se chceme ohlédnout za právě končícím golfovým rokem,“ vysvětluje změny Aleš Libecajt, generální sekretář ČGF.

Dějištěm 24. Večera českého golfu bude Slovanský dům v Praze Na příkopě. Konat se bude 15. prosince. Termín je zvolen také kvůli účasti krajánků, kteří byli v původním termínu mimo republiku a místo účasti posílali videozdravice.

Nově se budou vyhlašovat i kategorie profesionálů, greenkeeperů, trenérů, hendikepovaných a budou se vyhlašovat dvě nejlepší česká hřiště. Budou se  předávat ceny celkově ve třinácti různých kategoriích. Nejlepší obdrží tradiční srdce z dílny „Jendise“ Schovánka.

Součástí slavnostního vyhlášení budou hudební vystoupení.

Osmdesátiminutový program bude přenášet televize Golfchannel.

.

.

.