XXI. ročník Lefthander Cup – zvítězil Petr Lochman

1774

XXI. Lefthander Cup – neoficiální Mistrovství České republiky v golfové hře z levé strany, Mladá Boleslav (4.10.2020)

Vítězem XXI. ročníku  Lefthander Cupu – neoficiálního mistrovství České republiky v golfové hře z levé strany se stal v Mladé Boleslavi Petr Lochman z Českého golfového klubu.
Na druhém místě skončil Václav Vlasák  z Golf Clubu Poděbrady, třetí se umístil Michal Tureček z Golferia Golf Clubu.

Doplňkovou kategorii praváků ovládly ženy. Vyhrála  Michaela Záhumenská z   Golf Clubu Mstětice, druhá se umístila  Monika Hanušová z  Maria Theresia Golf Clubu a třetí skončil Ivo Rejnat z  z Golf Clubu Příbram.
Phil Mickelson se kvůli ztíženému cestování  letadlem ovlivněném koronavirem nedostavil.