Red Sea Ain Sokhna Classic 2. kolo – Cafourek za hranicí cutu

1539

PGA of Germany – Progolf Tour, Red Sea Ain Sokhna Classic 2021, Ain Suchna, Egypt (18. – 20.4.2021)

Úterý – finálové kolo
Zvítězil německý amatér Nick Bachem (-13). Druhé místo obsadil Belgičan Kristof Ulears (-11). O třetí místo se podělili Holanďan Boshart, Němec Staben a Švýcar Gallieano (všichni -9).

Další umístění:  7. Iten (-7), 13. Gradecki (-5), 26. Toorop (-2), 31. Bem (-1).

Konečné výsledky

Jan Cafourek - foto Ota Mrákota
Jan Cafourek

Pondělí – 2. kolo
V druhém kole si Cafourek polepšil o tři rány. Hrál dvě birdie, bogey a double bogey, 73 ran, jednu nad par. Na postup to ale nestačilo. Skončil na 81. místě (+5) a do zítřejšího finále nepostoupí. Na hranici cutu mu přebývají čtyři údery.
Vedoucími hráči jsou Švýcar Galliano, Němec Staben a německý amatér Bachem (všichni -11).

Další pozice: 9. Iten (-6),  20. Gradecki (-2), 45. Bem, Veyret (+1).
Cutem neprošli: Fleer, Leskovar, Cafourek, Valášek, Boshart.

Leaderboard

ProGolf Tour si příští týden odskočí na jeden turnaj do Rakouska. Od středy 28.4. se hraje tříkolový Haugschlag NÖ Open, do kterého se přihlásilo devět Čechů. Loni zde Cafourek vybojoval 6. místo.

Skorkarta Cafourek – 2. kolo

Neděle – 1. kolo
Cafourek vstoupil do turnaje špatnou nohou. V prvním kole zahrál 76 ran s jedním birdie a pěti bogey, čtyři nad par. Zařadil se do deváté desítky pořadí probíhajícího kola (+4). Zítra bude muset výrazně srazit skore, aktuální hranice cutu je na Even Par.
Vede Němec Benedict Staben (-9), před Švýcarem Lucou Galliano (-8). Třetí místo dělí Belgičan Kristof Ulenaers a dva němečtí amatéři Marc Hammer a Nick Bachem (všichni -6).

Další pozice:  8. Toorop (-4), 12. Veyret (-3), 18. Iten, Gradecki (-2), 66. Fleer, Bem, Leskovar (+2), 78. Gautier (+3), 88. Boshart (+4).

Druhé kolo začne pro Cafourka v 11:55.

Leaderboard

Skorkarta Cafourka – 1. kolo

Jan Cafourek - foto Ivan Paggio

Úvod
Český profesionál Jan Cafourek nastoupí v sobotu do druhého turnaje letošní ProGolf Tour v Egyptě.
Turnaje se koná ve stejném resortu jako minulý týden, kdy Cafourek skončil na 38. místě.

Hrají Gradecki, Fleer, Staben, Iten, Toorop, Galliano, Bem, Gautier.
Loni zde hráli Ondřej Lieser a Filip Mrůzek. Mrůzek obsadil 14. místo (E), Lieser 24. (+3)

Hřiště Sokhna GC má par 72. Hrají se devítky A+B.
Suma odměn je 300.000 Eur, z toho 5.000 pro vítěze. Loni zvítězil sedmnáctiletý Francouz Jean Bekirian (-6). Letos se neúčastní.

Do prvního kola Cafourek vyrazí v 7:35.

Leaderboard

Odkazy:   Sokhna GC   Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje   Loňské zpravodajství