Cafourek v Maroku na Bahia Golf Beach poslední

1390

PGA of Germany – Pro Golf Tour, Open Bahia Golf Beach 2020, Mohammedia, Maroko (10. – 12.3.2020)

Čtvrtek – finálové kolo
Ani hřiště Bahia nebylo Cafourkovi nakloněno. Ve finálovém kole hrál sedm bogey a jediné birdie, 78 ran, šest nad par. Skončil na posledním, 43. místě (+8).
S obrovským náskokem suverénně zvítězil Švýcar Jeremy Freiburghaus (-16).
Druhou pozici senzačně dělí Maročan Raouzi, Francouz Veyret a Němec Emmert (všichni -7).

Další umístění: 6. Rosenmüller, Radureau, Boshart(-5), 8. Galliano, Decottignies Lafon, Cantley (-4), 11. Brun, Robb (-3), 16. Fleer, DePoyen (-1), 22. Bekirian, Simpson (E),  42. Bem (+8).

Konečné pořadí

Skorkarty Jana Cafourka

 

Středa – 2. kolo
Hřiště Mohammedia tentokrát Cafourkovi nesedlo. V první devítce po osmi parech v řadě hrál devět ran na pětiparu č.9. V druhé devítce hrál od první jamky šest parů za sebou a na posledních třech jamkách sekvenci birdie, bogey, birdie. Celkem 74 ran, tři nad par. S celkovým skore +2 byl po dohrání přesně na hranici cutu. Ten už se do skončení kola naštěstí nepohnul a český hráč si zahraje i finálové kolo.

S náskokem pěti úderů vede Švýcar Jeremy Freiburghaus (-11). Druhou pozici společně obsadili Němec Yannick Emmert a Skot Kiera Cantley (-6).
Malou senzací je čtvrté místo domácího hráče Othmana Raouzi (-4).

Další pozice: 4. Boshart, DeCottignies Lafon (-4), 8. Simpson, Veyret (-3), 11. Radureau, Rosenmüller, Robb (-2), 20. Fleer, Brun (-1), 26. Bekirian, Iten (E), 36. De Poyen (+1).
Cutem neprošli: Gradecki, Hirmer, Gouveia, MacLean, Valášek.

Finálové kolo se odehraje na hřišti Bahia. Cafourek startuje v 9:50 z 10. odpaliště.

Leaderboard

Skorkarta Cafourek – 2.kolo

 

 

Úterý – 1. kolo
Cafourek zahrál první devítku hřiště Mohammedia s eaglem, birdie a bogey, dvě pod par. V druhé devítce pokračoval dvěma birdie až na čtyři pod par, ale tři bogey za sebou na posledních třech jamkách ustálily skore na 71 ran (-1) a zařadily českého hráče na 15. místo.
Vede  Švýcar Freiburghaus (-6), druhé místo dělí Francouz Jean Bekirian a Němec Yannick Emmert (oba -4).

Další pozice:  4. Robb, Fleer (-3), 7. Veyret, De Poyaen (-2), 15. Rosenmüller (-1), 30. Iten (E), 42. Brun (+1), 62. Gradecki, Hirmer (+3), 87. Radureau (+4), 137. Bachem (am) (+9).

Leaderboard

Skorkarta Cafourek – 1. kolo

 

Úvod
Jan Cafourek se účastní čtvrtého pořadu jarní, marocké části Pro Golf Tour 2020. Turnaj se opět odehraje na dvou hřištích. Stejně jako minulý týden se hraje na hřištích Bahia Golf Beach a Royal Anfa Mohammedia, jenom v obráceném pořadí.

Na přihlašovací listině je 159 hráčů, opět především Němců, Francouzů a domácích. Z čela aktuálního žebříčku budou na startu Rosenmüller, Veyret, Bekirian, Brun, De Poyen, Hirmer, Gradecki, Robb, Iten.

Bahia Beach Golf má par 72 a Mohammedia  71.
Cutem po druhém kole postoupí 40 hráčů.

Dotace turnaje je 30.000 Eur, s odměnou 5.000 Eur pro vítěze. Turnaj se koná poprvé.

Do prvního kola vyjde v úterý, v 10:00, z desátého odpaliště hřiště Bahia.
Do turnaje vstoupí Cafourek ze 40. místa Order of Merit.

Leaderboard 

 

Odkazy:   Royal Anfa Mohammedia     Bahia Golf Beach   Royal Anfa Mohammedia na satelitní mapě   Bahia Golf na satelitní mapě  Stránky turnaje