Gradi Polish Open – vyhrál Francouz Brun, dva Češi v Top 10

1425

PGA of Germany – Pro Golf Tour, Gradi Polish Open by Emeralld, Brzezno, Polsko
(29. – 31.7.2020)

Pátek – finálové kolo
Další titul pro v Česku působícího Francouze Juliena Bruna. Po únorovém Casa Green v Maroku, vyhrál osmadvacetiletý profík z Albatrossu další turnaj ProGolf Tour. V polském Brzeznu hrál ve třech kolech jeden eagle, dvacet birdie a pouhá čtyři bogey (-18). Zvítězil o dva údery před Švýcarem Jeremy Burghausem (-16), o tři před Němcem Dominikem Pietschem (-15). Za vítězství obdržel odměnu 5.000 Eur.
Skvělého výsledku, umístění v Top 10, dosáhli dva čeští hráči. Obhájce loňského vítězství Ondřej Lieser a Jakub Bareš obsadili společně se Švýcarem Marco Itenem skvělou 5. pozici (-12). Získali každý odměnu 1.150 Eur.
Turnaj je velikým úspěchem pro čerstvého profesionála Jakuba Bareše a pro český golfový klub Albatross. Jeho profesionálové Brun, Pospíšil a Bareš dosáhli v Polsku skvělého výsledku.
Na lepší umístění v ProGolf Tour jsou zvyklí naši přední hráči Mrůzek a Matuš. Mrůzek dosáhl na 15. místo (-7), Matuš skončil na 27. místě (-5).

Konečné umístění českých hráčů

Další umístění:  11. Mejow, Galliano (-9), 13. Gradecki (-8), 25. Bem (-6), 30. DePoyen, Walz (-4), 37. Fleer, Veyret (-1),

Konečné pořadí

 

Jakub Bareš

Čtvrtek – 2. kolo
Dnes hrál z Čechů nejlépe Ondřej Lieser. Hrál dva eagle, tři birdie a jedno double boggy, 65 ran, pět pod par. Posunul se o devět pozic do Top 10, na 8. místo. Druhý nejlepší český výkon podal Filip Mrůzek. Šesti birdie a dvěma bogey dosáhl výsledku 66 ran, čtyři pod par. Posunul se o devatenáct příček dopředu, na 19. místo (-4). Nejlepší pozici z Čechů udržel Jakub Bareš. Zhoršil se sice o pět ran, dnes jich zahrál 68, ale je stále v Top 10 na 6. pozici (-9).
Tadeáš Sedláček a Jan Cafourek neprošli cutem.
Vede Němec Dominik Pietsch (-15).  Na druhé místo se nejlepším dnešním výsledkem vyhoupl Švýcar Marco Iten (-14). Hrál  Eagle a osm birdie, 60 ran, deset pod par.
Na třetím místě se udržel náš Francouz Julien Brun (-13). Pozici dělí se včera prvním Jeremy Freiburghausem.

Umístění Čechů v 2.kole

Leaderboard

 

Jakub Bareš, Michal Pospíšil, Julien Brun

Středa – 1. kolo
Hřiště Gradi dovoluje hráčům hodně. Do čela se postavili Němec Dominik Pietsch a Švýcar Jeremy Freiburghaus, oba s výsledkem 60 ran, deset pod par.
Pietsch přinesl tři eagle a čtyři birdie, Freiburghaus deset birdie a jedno bogey.
Na třetím místě je v Česku působící Francouz Julien Brun (-9). Do Top 10 se vešli ještě jeho kluboví kolegové z Albatrossu Jakub Bareš na 4. místě (-7) a Michal Pospíšil na 8. místě (-5).

Umístění Čechů v 1.kole

Další pozice: 15. DePoyen (-6), 8. Bekirian (-5), 11. Iten, Galliano (-4), 19. DeCottignies Lafon (-2), 38. Valášek (E), 50. Bem (+1), 67. Gradecki (+3).

Leaderboard

 

Palac Brzezno

Úvod
Nejlepší čeští profesionálové Lieser, Matuš, Mrůzek, Cafourek, Pospíšil, Kořínek, Daněk, Bareš a Sedláček jsou na přihlašovací listině Gradi Polish Open by Emeralld v polské Prusici. České invazi se postaví Fleer, Gradecki, Bem, Mejov, Meysonnier, Pietsch. Do Polska odjel i v Praze působící Francouz Julien Brun. Na zkušenou přijede i několik německých amatérů.
Čeští profesionálové jsou v Polsku většinou úspěšní, už si odtud odvezli mnoho titulů. Loňské Polish Open zde vyhrál Ondřej Lieser (-19), předloni byli Lieser druhý a Kořínek pátý.

Hraje se na hřišti Gradi GC s parem 70.
Dotace odměn je 30.000 Eur. Pro vítěze určeno 5.000.

Leaderboard

Odkazy:   Gradi GC   Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje

 

Po delší pauze zítra opět začínáme na Progolf tour. 7:30 začínám první kolo Polish Open 2020. 🏌️‍♂️😊💪Výsledky:https://www.progolftour.de/livescoring-en.html

Zveřejnil(a) Jan Cafourek dne Úterý 28. července 2020