Karolína Vlčková uspěla na Stage II Q-School LPGA

759

LPGA Qualifying Tournament Stage II – Venice, Florida, USA
(14. – 17.10.2019, -6 hodin)

Čtvrtek – 4. kolo
Karolína Vlčková uspěla. V druhé fázi kvalifikace ve floridském Venice hrála všechny čtyři kola pod parem a se skore 71,70,71,71 zůstává mezi třiceti šesti hráčkami, které postupují do finálové Q-Series.
Poslední kolo na hřišti Bobcat hrála 71 ran se třemi birdie a dvěma bogey, jeden úder pod par a umístila se na 24. místě (-5).

Vlčková předvedla úžasně vyrovnaný golf. Zahrála všechny výsledky pod parem v rozpětí jediného úderu. Hrála šestnáct birdie a jedenáct bogey, bez double bogey nebo horšího jamkového výsledku.

Spolu s Vlčkovou postupují do Q-Series Cowan, amatérka Brooks, Henseleit, amatérka Valenzuela, Herbin, Klatten, Benvenuto, Pederse, amatérka Kinhult, Rozsa, MacLaren,.
Nepostoupily: Pogacar, Skarpnord, Stahle, Boulden, Duvernay, Haglund, Daffinrud,

Vlčkovou nyní čeká osmikolový maraton Q-Series. Začne prvním kolem příští týden ve středu, 23. října. Do soboty se odehrají čtyři kola, následuje třídenní přestávka. Ve středu, 30. října se pokračuje 5. kolem a v sobotu, 2. listopadu Q-Series Skončí 8. kolem a závěrečným ceremoniálem. Nejméně 45 hráček získá kartu na LPGA 2020. Ostatní účastnice finále získají podle umístění některý ze statutů na Symetra Tour 2020.

Konečné pořadí

Skorkarta Vlčkové – finálové kolo

Leaderboard

Odkazy: Plantation GCC    Hřiště na satelitní mapě    Stránky kvalifikace

.