Lavina se valí dál – je zrušen The Masters Tournament

1310

Pořadatelé The Masters Tournament v Augustě oznámili odložení kultovního turnaje. Důvody jsou stejné jako u ostatních turnajů na území USA, obavy z koronaviru.

Prohlášení Freda Ridleyho, předsedy Augusta National Golf Clubu:

Ve středu 4. března jsme vydali sdělení, že naše plány pořádat Masters Tournament, Augusta National Women´s Amateur a  Drive, Chip a Putt National Finals se nezměnily. Bohužel, stále se zvyšující rizika spojená s rozšířeným koronaviru COVID-19 nás vedla k rozhodnutí, které bude nepochybně pro mnohé zklamáním, i když jsem si jist, že je za těchto jedinečných okolností jediné přiměřené.
Vzhledem k nejnovějším informacím a odborným analýzám jsme se v tuto chvíli rozhodli odložit Masters Tournament, Augusta National Women´s Amateur a Drive, Chip a Putt National Finals.

Budeme pokračovat ve spolupráci se Světovou zdravotnickou organizací (WHO), Centry pro kontrolu a prevenci nemocí, Úřadem guvernéra, Ministerstvem veřejného zdraví Georgie, městem Augusta a všemi dalšími místními úřady. Děkujeme všem těmto subjektům za jejich mimořádné úsilí a vedení.

Uvědomujeme si, že toto rozhodnutí ovlivní mnoho lidí, včetně našich věrných patronů. Děkujeme za vaši trpělivost, protože se snažíme efektivně a efektivně komunikovat, budeme sdílet, jakmile budou k dispozici, veškeré další informace. Aktualizace budou zveřejňovány na našem webu Masters.com.

Protože COVID-19 nadále ovlivňuje životy lidí na celém světě doufáme, že toto rozhodnutí pochopíte a víme, že s ohledem na tyto zlé zkoušky sdílíte naše obavy.

Děkujeme za vaši věrnou podporu.

Fred Ridley
Augusta National Golf Club
Chairman