Ondřej Lieser v Dubaji hrát nebude – je pozitivní na Covid

1578

Ondřej Lieser oznámil na svém Facebooku:
„To, čeho se většina z nás na turnaji obává mě potkalo. V ČR jsem byl v sobotu testován s covid negativním výsledkem, bohužel tady v Dubaji jsem byl testován pozitivně (cítím se dobře), proto se turnaje nemohu účastnit a mám nařízenou povinnou 14 denní karanténu. Tím pro mě končí tato sezóna. Rád bych poděkoval European Tour i hotelu Atlantis, The Palm za to, jak se o nás perfektně starají. Díky moc za podporu všem a těším se na příští sezónu.
Zároveň se omlouvám, ale nebudu reagovat na telefonáty, zprávy ani dávat rozhovory, potřebuju teď trochu klidu.
Přeji všem krásné Vánoce a pevné zdraví,“ sdělil svým čtenářům Lieser.

European Tour – Golf in Dubai Championship presented by DP World, Dubai, SAE (2. – 5.12.2020, +1 hodina)
Kalendář European Tour má tento víkend na programu dva turnaje. V každém má Česko zastoupení. V Emirátech v Dubaji hraje Ondřej Lieser, v Jižní Africe v Sun City hraje Stanislav Matuš.

Hvězda českého profesionálního golfu poslední doby Ondřej Lieser bude hrát turnaj Golf in Dubai Championship. Do turnaje se dostal rozhodnutím vedení ET jako první z pěti hráčů žebříčku Road to Mallorca, kteří budou zváni na vybrané turnaje.
Proti němu budou stát Schneider, Arnaus, Wallace, Angles, Välimäki, Long, Detry, Paratore, Soderberg, Sullivan, Pepperell, Besseling.

Hraje se v resortu Jumeirah Golf Estates na hřišti Earth s parem 72 a délkou 6.839 metrů.
Prize money je 1,2 milionů dolarů. Loni zvítězil Lee Westwood.

Odkazy:  Jumeirah Golf Estates   Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje