Matuš na RAM Cape Town Open neprošel

1409

European Challenge Tour – RAM Cape Town Open, Kapské Město, Jižní Afrika
(6. – 9-2.2020, +1 hodina)

Pátek – 2. kolo
Stanislav Matuš na RAM Cape Town Open neprošel do víkendových kol. V probíhajícím druhém kole se dostal jeden úder pod par, hrál 71 ran, ale ztrátu z předchozího kola nedohnal. S celkovým skore +3 zůstává tři údery za aktuální hranicí hranicí cutu.
Vedoucím hráčem s plným počtem jamek je domácí Daniel Van Driel (-11).

Leaderboard

 

Čtvrtek – 1. kolo
Stanislav Matuš nezačal dobře. Dnes hrál na hřišti King David Mowbray. Ve skorkartě má sice eagle a čtyři birdie, ale také šest bogey a dvě double bogey. Celkem 76 ran, čtyři nad par. Je z toho 131. pozice  (+4).

Vede domácí hráč Daniel Van Tonder (-6). Na druhé příčce je Angličan Tony Tree (-5), třetí příčku dělí Francouz Damian Perrier a vítěz minulého turnaje, další domácí hráč JC Ritchie (oba -4).

Další pozice: 8. Mivis, Schneider, Ritthammer, Scalise (-2), 19. Kölbing, Fenasse (-1),  33. John (E), 49. Huizing, Kim, Von Delinghausen, Lombard (+1).

Leaderboard

 

Úvod
Druhý turnaj třídílné jihoafrické série, pořádané společně evropskou Challenge Tour a jihoafrickou túrou Sunshine Tour je RAM Cape Town Open.
Soupeři Stanislava Matuše budou vítěz předchozího Limpopo Championship JC Ritchie, McGowan, Huinzig, Lombard, Kruger, Stow, Ritthammer, Schnitt, Scalise, Schneider, Von Delinghausen, Long, Van West, Kölbing, Gouveia, John.

Hraje se opět na dvou hřištích: Royal Cape GC s parem 72 a délkou 6.6065 metrů a King David Mowbray GC s parem 72 a délkou 5.947 metrů.

Dotace turnaje je 250.000 dolarů.

Leaderboard

Odkazy:   Royal Cape GC   Hřiště na satelitní mapě   King David Mowbray GC   Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje