Vlčková neprošla na prvním turnaji Symetra Tour 2020

1167

Symetra Tour – Florida´s Natural Charity Classic, Winter Haven, Florida, USA
(6. – 8.3.2020, -6 hodin)

Neděle – finálové kolo
S náskokem osmi ran zvítězila Američanka Jamie Jackson (-10) před krajankou Danielou Iacobelli (-2). Třetí místo dělí Američanky Coughlin a Abe s Korejkou Hong (všechny -1).

Další umístění: 22. Kinhult, Popov (+5), 43. Woods, Rozsa, Szeryk (+9), 53. Danielson (+10).

Konečné výsledky

 

Sobota – druhé kolo
Karolíně Vlčkové se nedařilo ani v druhém kole. První a poslední birdie zahrála až na 18. jamce, zatímco předtím nasbírala sedm bogey. Hrála 78 ran a s celkovým skore +13 je v druhé stovce pořadí, daleko za aktuální hranicí cutu +6. Nedělní finálové kolo si nezahraje.
Vede Američanka Janie Jackson (-6), na druhém místě je Číňanka Ruixin Liu (-4), na třetím Švédka Linnea Johanson (-2).

Další pozice: 4. Szeryk, Iacobelli (-1), 10. Klatten, Rozsa, Sobron (+1), 15. Coughlin (+2), 25. Gabsa (+3), 44. Woods, Danielson, Claburn, Popov (+5).
Cutem neprošly:  Benvenuto, Kwak, Welch, Wearn, Brooks.

Leaderboard

Skorkarta Vlčkové – 2. kolo

 

 

Pátek – 1. kolo
Zahájení sezóny se Karolíně Vlčkové nezdařilo. Startovala z desátého odpaliště a po čtyřech parech přišla sekvence bogey, double bogey, birdie. První devítku došla dva údery nad par. V druhé devítce už žádné birdie nepřišlo, hrála tři bogey a jedno double bogey, dalších pět úderů nad par. Sečteno: jedno birdie, čtyři bogey a dvě double bogey, 79 ran, sedm nad par. Výsledek +7 potopil Vlčkovou ke dnu tabulky na 125. místo, s velice chmurnou vyhlídkou na zítřejší postup.
Aktuální hranice cutu je na hodnotě +1.

Vede Kanaďanka Maddie Szeryk (-5), před Američankou Danielou Jacobelli (-4). Na třetím místě přenocuje šest hráček se skore -3.

Další pozice:  3. Sobron (-3), 9. Rozsa (-2), 22. Brooks, Gabsa (-1), 32. Wearn, Popov (E), 48. Klatten, Hurst, Kwak (+1), 68. Kinhult, Clyburn (+2), 84. Benvenuto, Beck, Danielson (+3), 94. Woods (+4), 102. Concolino (+5).

Leaderboard

Skorkarta Vlčkové – 1. kolo

 

Úvod
Čtyřicátá sezóna 2020 Symetra Tour začíná.
Prvním turnajem je 12. ročník Florida´s Natural Charity Classic, kterého se účastní česká profesionálka Karolína Vlčková. V pátek tak zahájí třetí sezónu v této sérii, která je líhní a předpokojem nejvyšší světové ženské soutěže – LPGA.

Každoročně odchází ze Symetra Tour do LPGA Tour desítka nejlepších hráček žebříčku a další se snaží do nejvyšší soutěže projít kvalifikací Q-Series. Loni v listopadu  absolvovala kvalifikaci Vlčková i naše nejlepší hráčka Klára Spilková. Postup se podařil Spilkové, Vlčková doplatila na skřípnutý nerv páteře. Ale vybojovala kartu na letošní Symetra Tour.

Zvučná jména loňské Symetra Tour už budeme vídat v nejvyšší soutěži, naopak přibudou hráčky nové, nebo které musely první světovou ligu  opustit, nebo hrají z důvodu nucené přestávky LPGA. Na Florida´s Naturals budou s Vlčkovou hrát například Benvenuto, Concolino, Popov, Danielson, Gabsa, Rozsa, Szeryk, Wearn, Woods, Kwak.

Hrají se tři kola na hřišti Country Clubu of Winter Haven s parem 72 a délkou 5.659 metrů.

Dotace turnaje je 125.000 dolarů. Loni zvítězila Malajka Kelly Tan (-13), Vlčková neprošla cutem.

Do prvního kola vyrazí  česká hráčka v pátek, ve 13:44 našeho času.

Karolína Vlčková si z dvaceti turnajů ročníku 2019 přináší 109. místo žebříčku.

Leaderboard

Odkazy:   LPGA International   Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje

Prvni turnaj sezony uz se blizi! Lets go💪🏼

Zveřejnil(a) Karolína Vlčková dne Čtvrtek 27. února 2020

 

Rozhovor s Karolínou Vlčkovou po závěru Symetra Tour 2019