Nové tři jamky v Hostivaři

324

Přijďte vyzkoušet tři nové jamky v Hostivaři!
Od 18. dubna hrajeme každý víkend na 12 jamek. Přijďte si zahrát nové jamky mezi prvními. Vyzkoušet můžete 2 jamky par 4 a par 3 na šťastné 13. jamce. Navíc se pokocháte výhledem na nové jezero a nahlédnete i na další jamky, které budeme postupně v průběhu sezóny otvírat. Ve všední dny bude ve hře i nadále pouze původní devítka.

Aktuálně můžete hrát tyto jamky (nové číslování):

  • 9 – par 4 – 336 m / 293 m
  • 12 – par 4 – 303 m / 267 m
  • 13 – par 3 – 112 m / 93 m

 

Jak nové jamky hrát? Jamky se hrají jako „vložené“ do stávající devítky v pořadí 9, 12, 13 (číslování již podle budoucí osmnáctky). Po dohrání současné jamky č. 4 vystoupejte po cestě úplně nahoru až za odpaliště současné jamky č. 5, kde vás po levé ruce čeká odpaliště první nové jamky (č. 9).
Po jejím dohrání přejdete z greenu doprava na odpaliště druhé nové jamky (č. 12), která vede zpět podél železniční trati. Třetí nová jamka (č. 13) má odpaliště přímo za greenem č. 12. Po dohrání se vrátíte na odpaliště současné jamky č. 5 (Dlouhej kouř) a dohrajete zbývající jamky stávající devítky

Členové Golf Clubu Hostivař hrají v dubnu tři nové jamky ZDARMA
Členové Drive plus, Drive Top, řádní/rodinní a členové typu rezident budou moci hrát nové jamky opravdu bez navýšení v rámci svých současných členských příspěvků v celé sezóně 2020. Členové základního členství DRIVE budou mít oproti nečlenům speciální cenu, v dubnu ale i členové DRIVE hrají nové 3 jamky zdarma v rámci fee na devítku!